Movies
Ratings
540
HuntRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 3.5