Series
Ratings
75
Semantic ErrorRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 5.0
March Comes in Like a LionRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
K: Return of KingsRated ★ 5.0
KRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Sword Art Online IIRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0- OrangeRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 5.0