Movies
Ratings
81
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
One Cut of the Dead Spin Off In HollywoodRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Metallica: Through the NeverRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
DrumlineRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 0.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 0.5