Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 2.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0- M&MRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Miss Trot 2Rated ★ 1.0
Miss TrotRated ★ 2.0
QueendomRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0