Movies
Ratings
299
Sweet BeanRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.0
Miss BaekRated ★ 2.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0