Titles you rated
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5