Titles you rated
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 2.0