Series
Ratings
58
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5