Movies
Ratings
32
Life of PiRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 2.5
Temple GrandinRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5