Movies
Ratings
192
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0