Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
LeonRated ★ 0.5
SpellboundRated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.0