Titles you rated
Death ProofRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
Psycho GoremanRated ★ 1.0
Riders of JusticeRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 3.5
YummyRated ★ 0.5
I Am AloneRated ★ 1.0
Little MonstersRated ★ 3.5
Machine Gun PreacherRated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
MonstersRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
ToxinRated ★ 0.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0- CalculatorRated ★ 1.0
The 6th DayRated ★ 3.0