Movies
Ratings
225
Inside Llewyn DavisRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
HeroRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0- Hansan ReduxRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0- The WickedRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
MidwayRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Happy FlightRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.5