Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Morning AfterRated ★ 1.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 4.5
Set It UpRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5