Series
Ratings
44
Fight For My WayRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 2.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
JumongRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
素直になれなくてRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.5