Titles you rated
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Worlds ApartRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5