Titles you rated
- WishRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5