Titles you rated
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 1.5
Crimson PeakRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.5
The Transporter RefueledRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
PanRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Danny CollinsRated ★ 4.5