Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 0.5
RED 2Rated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0