Series
Ratings
24
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5