Series
Ratings
106
Golden BrideRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
- Invisible ManRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0