Series
Ratings
36
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0