Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0