Titles you rated
The Great FloodRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Concrete MarketRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Choir of GodRated ★ 0.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 2.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 3.5
Student ARated ★ 2.5
Another RoundRated ★ 3.0