Series
Ratings
102
Paradise RanchRated ★ 2.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.5
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.5
Sharp2Rated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0- You Are My DestinyRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0