Titles you rated
After LifeRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Bogota: City of the LostRated ★ 1.0
Amazon Bow MasterRated ★ 0.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.5
About FamilyRated ★ 2.0
A Real PainRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
CobwebRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 4.0
Draft DayRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0