Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0
The AuditorsRated ★ 2.5
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Alice, the Final WeaponRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 0.5- Europe Outside Your Tent Season 4Rated ★ 0.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0