Titles you rated
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
UsRated ★ 5.0