Series
Ratings
99
SKY CastleRated ★ 5.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 1.5
LastRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
GirlsRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0