Titles you rated
SlayersRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- First LoveRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5- Galaxy Express 999Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
- One of A PairRated ★ 3.0
3rd RepublicRated ★ 4.0