Titles you rated
TriangleRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
PainedRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.0
AlwaysRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.5