Series
Ratings
114
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5- The ListenerRated ★ 4.0
- Legend of the SeekerRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.0
Z NationRated ★ 4.0- Louie Season 1Rated ★ 4.0
Numb3rsRated ★ 3.5- Mozart in the JungleRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5