Series
Ratings
193
VagabondRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
NCIS: New OrleansRated ★ 5.0- Full of SunRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0- WifeRated ★ 4.0
- Inspector Park Moon SooRated ★ 3.5
Im Kkeok JeongRated ★ 4.0
Age of WarriorsRated ★ 4.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 4.0- Great InheritanceRated ★ 4.5
- Eun ShilRated ★ 4.0
- Daddy FishRated ★ 4.5
- VirtueRated ★ 3.5
- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
PresidentRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5