Titles you rated
VeteranRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0