Titles you rated
- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5