Titles you rated
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0