Titles you rated
Prince HoursRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0