Movies
Ratings
495
QueerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!: The MovieRated ★ 2.5
To Be Killed by a High School GirlRated ★ 1.5
Air DollRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Parasite in LoveRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5- Hebi no HitoRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 3.5
Library WarsRated ★ 3.5
Library Wars: The Last MissionRated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 3.5- First GentlemanRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5