Movies
Ratings
1050
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Behind the Curtain: Stranger Things: The First ShadowRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
It's What's InsideRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
An Autumn TaleRated ★ 2.5
Hit ManRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
SignsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 1.5
October SkyRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0