Movies
Ratings
140
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 0.5
I, RobotRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
BraveheartRated ★ 2.0
Death NoteRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 1.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0