Movies
Ratings
292
HerRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0