Movies
Ratings
55
Love, RosieRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
CloserRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5