Movies
Ratings
397
The SuspectRated ★ 3.5
The Tree of LifeRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 2.5
Spy GameRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0