Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Never Back DownRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
ImmortalsRated ★ 3.5
The RestlessRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5