Series
Ratings
120
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
Lights and ShadowsRated ★ 1.5
Pure LoveRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 4.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0