Titles you rated
Fatal FrameRated ★ 0.5
InsurgentRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 4.0
TracersRated ★ 3.0
The DealRated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 3.5
Run All NightRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Heartbreak HotelRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Son of a GunRated ★ 0.5
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0