Movies
Ratings
530
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5