Titles you rated
StokerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
HulkRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0