Movies
Ratings
773
BridesmaidsRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
Pain HustlersRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Burning ManRated ★ 3.5
Silent NightRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0- Coldplay: A Head Full Of DreamsRated ★ 4.0