Movies
Ratings
1112
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The Old GuardRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 1.5